Maxitip

O společnosti

Společnosti Maxi-tip patří mezi tři největší sázkové kanceláře v Česku. Pokud tedy spojíme Tipsport a Chanci, které společně patří pod jeden holding, tak se před ní nachází jen Fortuna. Společnost založil bývalý tenista Jiří Novák v to v roce 1998. V roce 2012 společnost koupilo současné vedení a od té doby se obrat zdvacetinásobil.

Jak se zaregistrovat?

Registrace u společnosti Maxi-tip má dvě základní fáze. V první fázi si založíte tzv. dočasné konto, jehož platnost je 30 dnů. Ale pozor, na toto konto však můžete vložit max. 3000 Kč.

Pro neomezené možnosti vkladu, plnohodnotného využití bonusů je potřeba založit konto trvalé. To můžete učinit buď na některé z mnoha poboček, popř. za vámi Maxi-tip pošle kurýra, který s vámi sjedná schůzku a přijede na vámi požadované místo. Společnost prozatím nenabízí možnost online schválení registrace.

Bonusy

Sázková kancelář Maxi-tip je opravdu štědrá. Svým nově registrovaným klientům nabízí 100% bonus k prvnímu vkladu, který činí 200-1000 Kč. Jako vstupní bonus poté můžete využít bonus až 200%, což u Maxi-tipu je až neuvěřitelných 100 000 Kč.

Vklad peněz

Společnost Maxi-tip nabízí podobné možnosti vkladu jako její konkurenti. . Nejjednodušší a nejrychlejší způsob je opět používání debetní, či kreditní karty. V poslední době jsou velmi atraktivní různé virtuální účty (Skrill, Twisto, Revolut apod.), díky kterým můžete mít lepší přehled o historii vkladů a výběrů. Možností je samozřejmě také vložit si peníze na pobočce.

Zde jsou jednotlivé způsoby, jakými můžete vložit peníze na svůj účet

Platba kartou

Limity:
min. 10 Kč

Doba zpracování:
Ihned
Platba kartou

Limity:
min. 10 Kč

Doba zpracování:
Ihned
Bankovní převod

Limity
min. 10 Kč

Doba zpracování:
1-3 dny
Hotovost


Limity:
min. 10 Kč

Doba zpracování:
Ihned

Výběr pěnez

V případě výběru peněz máte na výběr ze dvou možností.

Bankovní převod

Limity:
min. 10 Kč


Dobra zpracování:
1-3 dny
Hotovost

Limty:
min. 10 Kč

Doba zpracování:
Ihned

Shrnutí

Společnost Maxi-tip sice značně zaostává za první trojicí, aspoň tedy, co se služeb týče. Nicméně své nové i stávající sázkaře láká na atraktivní bonusy a různorodé soutěže po celý rok.

Parametry sázkové kanceláře
Mobilní aplikace
Sázkařské fórumčervený kříž
TVčervený kříž
Čistý roční obrat 2,2 mld Kč
Bonusy
Vstupní bonus200 – 1000 Kč
Bonus v prvnímu vkladuaž 100 000 Kč
Věrnostní programAno
Sázky
Maximální výhra5 Mil. Kč
Minimální sázka5 Kč
Vklady
Platba kartou
Bankovní převod
eplatby
Hotově
Služby
Kurzové sázky
Live sázky
Výsledkový servis
Casinočervený kříž
Pokerčervený kříž
Online losyčervený kříž
Loteriečervený kříž
Analýzyčervený kříž
Soutěže