U které sázkové kanceláře založit účet?

Mezi základní rady sázkařům patří určitě i to, kterou sázkovou kancelář si zvolit pro založení svého hráčského účtu. V České republice máme k dispozici šest legálních sázkových kanceláří. Jedná se o Tipsport, Chanci, Fortunu, Maxi-tip, Synottip a Sazku. Obecně lze říci, že mezi nejpropracovanější a uživatelsky nejpřívětivější sázkové kanceláře patří Tipsport (potažmo Chance jenž spadá pod Tipsport) a Fortuna.

Každý sázková kancelář má však svá specifika a výhody, a snaží se nabídnout koncovému klientovi něco, co nenabízí konkurence. Ať už jsou to živé sportovní přenosy, online poker, sázkařskou komunitu nabízející analýzy atd.

Několik účtů je základ

Dnešní myšlenkou však není vám sdělit, která sázková kancelář je nejlepší. Podstatné pro každého úspěšného sázkaře je mít účet u několika sázkových kanceláří. Pokud tomu tak není, okrádáte sami sebe. Okrádáte se o možnost vsadit danou příležitost v nejvýhodnějším kurzu, a získat tak za stejnou částku větší výhru.

Jak už jsme si říkali v minulosti, ačkoliv je český sázkový trh relativně malý, stále nám bookmakeři jednotlivých sazkovek nabízejí rozdílné kurzy. Proč se tedy omezovat na jednu sázkovou kancelář?

Názorně vám to uvedu na následujícím příkladu čtyř sázkových kanceláří, u kterých pravidelně sázím já. Dnes se odehraje extraligové utkání mezi Mladou Boleslaví a Třincem, a zde jsou kurzy:

Tipsport

kurz na boleslav trinec

Fortuna

Synottip

Maxi-tip

Na výhru domácích si tedy u různých sázkových kanceláří můžeme vsadit v kurzu od 2,20 až po 2,40! Na výhru hostí pro změnu mezi 2,55 až 2,82!

Už mi rozumíte? Rozdíl tři desetiny v kurzu na stejnou sázkovou příležitost opravdu není málo. A to jsem úmyslně jako příklad zvolil českou hokejovou extraligu, o které mají všichni bookmakeři dostatek informací. U sázkových příležitostí jako jsou cizí, méně známé, zahraniční ligy mohou být tyto kurzové rozdíly často ještě propastnější.

Velice znatelné rozdíly bývají například také u střelců či bodařů. Všimněte si markantních rozdílu Tipsportu a Fortuny především na zisk 2+ a 3+ bodů.

Není důležité na všech účtech permanentně udržovat finance. Vložení finančních prostředků je pomocí platební karty otázkou minuty a následný výběr je zpracován a zaslán na váš účet v průběhu jednoho dne. Důležité je mít sázkařské účty založené a připravené, abychom svou sázku vždy mohli vsadit v nejvýhodnějším kurzu.

Samozřejmě další velkou výhodou účtu u většího počtu sázkových kanceláří je to, že každá z nich vám nabízí štědré vstupní bonusy. Proč těchto bonusů tedy nevyužít?

Já osobně mám založeny účty u všech sázkových kanceláří v České republice, avšak pokud nechce pro začátek zakládat konta u všech, můžu doporučit mix Tipsport, Fortuna, Maxi-tip a Synottip. S těmito čtyřmi budete schopni zpravidla vždy dosáhnout nejvyššího možného kurzu, který český trh nabízí.

Vlastnosti a možnosti jednotlivých sázkových kanceláří, najdete podrobně zpracovány pod následujícími odkazy:

http://radysazkarum.cz/sazkove-kancelare/tipsport/

http://radysazkarum.cz/sazkove-kancelare/chance/

http://radysazkarum.cz/sazkove-kancelare/fortuna/

http://radysazkarum.cz/sazkove-kancelare/maxitip/

http://radysazkarum.cz/sazkove-kancelare/synottip/