Pyramida – soutěž s Tipsportem

Hezký den,

dnes jsme si pro vás připravili článek z trochu jiného soudku. Jedná se o soutěž společnosti Tipsport, či Chance s názvem pyramida. Může se jí zúčastnit každý, ať nový nebo stávající klient.

Pokud ještě nemáte u těchto kanceláří provedenou registraci, možná právě tato soutěž by mohla být startovacím impulsem k tomu to změnit. Hraje se totiž o velmi zajímavé ceny. Samozřejmě je možnost hrát na obou platformách a tím zvýšit šanci na potenciální výhru.

Jak se do pyramidy přihlásit?

Jak bylo zmíněno výše, musíte být zaregistrován alespoň u jedné z kanceláří holdingu Tipsport. Před vsazením vámi vybraného ticketu jej stačí jednoduše označit, že patří do soutěže pyramida.

Jak se pyramida hraje?

Pyramida se skládá z 10 ti kol. Za každé kolo musíte uzavřít sázku v minimální hodnotě 50 Kč a pro každé kolo také platí minimální kurz, který musí daný ticket mít. Pokud však vložíte do pyramidy ticket s nižším kurzem, než určuje dané kolo, pyramida je ukončena. Avšak není nic ztraceno, jelikož můžete začít novou pyramidu. Celkově máte 3 pokusy, ale můžete se i rozhodnout, že všechny 3 pyramidy rozehrajete najednou.

Požadované kurzy pro jednotlivá kola

1.kolo 1.1

2.kolo 2.0

3.kolo 3.0

4.kolo 4.0

5.kolo 5.0

6.kolo 6.0

7.kolo 7.0

8.kolo 8.0

9.kolo 9.0

10.kolo 10.0

Tyto kurzy se počítají vždy včetně minimálního požadovaného kurzu. Zároveň také nezáleží na typu sázky, který zvolíte. Může se jednat o Sólo, Aku, či Kombi sázku i live sázku.

Výhry

Hlavní cenou, kterou Tipsport rozdělí mezi své sázkaře je minimálně 15 000 000 Kč. Pokud tedy budete bezchybní a dojdete až na vrchol pyramidy, můžete si část z tohoto hezkého koláče ukousnout. Cenou útěchy je vyšplhání se do 7. kola, kterému se říká záchytný bod, který má hodnotu 15 000 Netů (virtuální věrnostní body, které se dají využívat jako finance).

Shrnutí

Veškerá ostatní pravidla a podmínky soutěže jsou na stránkách Tipsport. Ještě na konci chci říct, že pyramidu musíte dokončit do 30 ti dní a nemůžete odehrát více než jedno kolo denně. Tak hodně štěstí!