Kde sledovat sportovní přenosy?

Sportovní přenosy

V jednom z předchozích článků jsme si řekli, kde můžeme sledovat výsledky sportovních utkání. V dnešním článku se pro změnu podíváme, kde sledovat sportovní přenosy. Sledování sportovních utkání je základním předpokladem úspěšného sázkaře. Samozřejmě neočekáváme, že budete blázni jako my, kteří zhlédnou i několik desítek utkání týdně. Je však vhodné mít minimálně přehled o tom do kde najdeme, a mít přístup k přenosům toho, co nás zajímá a na co se chceme soustředit.

Bohužel abychom mohli sledovat různé sporty a různé soutěže, je zapotřebí mít zpřístupněných více přenosových kanálů. Práva na jednotlivé soutěže totiž vlastní různí poskytovatelé, a proto je bohužel nemožné mít vše pod jednou hlavičkou. Velké množství sportovních klání můžeme samozřejmě sledovat přímo na stránkách sázkových kanceláří, jako je Tipsport TV či TV Fortuna. Zde však bohužel nenajdeme vše, a především to nejžádanější (Premier League, Champions League apod.). Druhým nedostatkem je často nižší kvalita přenosů, než u placených poskytovatelů.

Já osobně využívám následující trojkombinaci – Digi TV, Lepší.TV, a O2 Sport Pack.

Digi TV

Digi TV je platforma, která nám za 349,- kč měsíčně zprostředkovává 20 sportovních kanálů (+ samozřejmě nějakou tu klasickou základní nabídku).
Digi TV zajišťuje přenosy ze všech důležitých evropských fotbalových soutěží, jako je Premier League, Serie A, Ligue 1, Premiera Division či Bundesliga. Najdeme zde také mnoho tenisových klání a speciálních eventů.
Obrovskou výhodou Digi TV je to, že ji spustíte odkudkoliv na světe.

Lepší.TV

Lepší.TV je online platforma, která nám nabízí více než 110 programů. Pro nás sázkaře jsou však nejzajímavější Nova Sport 1 a Nova Sport 2, na kterých najdeme mimo jiné NHL, NBA, Evropskou ligu, UFC a další.
Lepší.TV si můžeme na 30 dní vyzkoušet za pouhou 1 kč, následně stojí 199,- kč měsíčně. Je možné ji sledovat odkudkoliv v rámci Evropské unie.

O2 TV Sport Pack

O2 TV Sport Pack já osobně aktivuji pouze na určitou část v roce a to kvůli jedné jediné soutěži – fotbalové Lize mistrů UEFA. Tuto soutěž bohužel na žádné jiné české platformě nenajdeme. Měsíční předplatné stojí 199,- kč a je možné ho libovolně aktivovat / deaktivovat. Kromě Ligy mistrů na O2 TV nalezneme také českou hokejovou extraligu či 1. fotbalovou ligu. Tyto dvě soutěže však můžeme plnohodnotně a ve vysoké kvalitě sledovat také na Tipsport TV a TV Fortuna, která jsou zdarma. Nevýhodou O2 TV je fakt, že je nemožné ji sledovat mimo území ČR.

Skylink

Poskytovatele Skylink bohužel nemám osobně odzkoušeného, nicméně taktéž nabízí internetovou televizi, která zahrnuje Nova Sport 1 a 2, Sport 1 a několik dalších.

tisíce sportovních přenosů