O nás

Vítejte na našich stránkách určených začínajícím i pokročilým sázkařům!

Budeme zde pravidelně sdílet naše rady, tipy a analýzy.
Vše samozřejmě zdarma.

Jsme dva a nejsme „profesionálové“ ani se sázením neživíme.
Jsme sportovní nadšenci a sázení je náš velký koníček. Chceme se s vámi podělit o naše tipy a zkušenosti nabyté v sázkařském prostředí.

Sázíme uplynulých 15 let a ačkoliv sázení není našim zdrojem obživy, a každý máme zcela odlišné hlavní zdroje příjmů, sázením jsme schopni dlouhodobě generovat zisk a produkovat si díky svému koníčku vedlejší příjem. Web, analýzy a tipy tvoříme a přidáváme ve svém volném čase.

Všechny analýzy a tipy, které na našem webu naleznete si sami pečlivě vybíráme a sami také sázíme, a to v rozmezí 1 000 – 20 000 kč.
Není samozřejmě možné, aby byly všechny tipy úspěšné, proto prosím neočekávejte pouze zelené fajfky. Co však můžete očekávat je to, že na základě našich tipů budete mít dlouhodobě kladné ROI, tzn. bude „v plusu“, jakožto jsme i my. Toto se vám budeme snažit na konci každého měsíce podložit výpočtem a sumarizací všech tipů.

Není našim cílem vám pouze dávat bezhlavě tipy na co sázet, ale poskytnout například nový úhel pohledu na to, jak lze sázet, s jakými informacemi pracovat a naučit vás jak s těmito informacemi nakládat a jak být dlouhodobě ziskovým sázkařem.

Téčko

Mojí parketou je hokej, především pak česká extraliga. Na druhé příčce ve sledovanosti je u mě fotbal, ve kterém preferuji přední evropské ligy.
V neposlední řadě se však snažím udržovat přehled o všem, co se hraje v České republice, ať už se jedná o fotbal, házenou či basketbal.

Pepe

Mým nejoblíbenějším sportem je fotbal, proto nejvíce mých analýz bude právě na něj. Poslední léta se ale dost zaměřuji i na MMA, takže i na tento bojový sport můžete analýzy očekávat. Nerad sázím tenis a sporty, jejichž pravidla nechápu.