NHL – bodaři

Dnes v noci se hraje v NHL spousta zápasů a já si dnes vybral několik hráčů, u kterých předpokládám, že se zapíšou mezi střelce nebo asistenty.
Sázkové kanceláře naštěstí u kurzů na bodový zisk hráčů minimálně zohledňují sílu soupeře, a proto můžeme najít prakticky totožné kurzy na zisk bodů ať už daný tým hraje proti Bostonu nebo Detroitu. Vybral jsem si tedy dnes týmy, které patří mezi favority a očekává se u nich, že vsítí 3 a více branek.

Toronto Maple Leafs – Ottawa Senators

2.2.2020, 1:00

Zápas má jasného favorita. Na Toronto je vypsán kurz 1,58. V tomto zápase jsem si vybral Tysona Berrieho. Tento obránce, který dlouhou dobu hrával za Colorado Avalanche letos zažívá další skvělou sezónu, avšak pro změnu v dresu Toronta. V Coloradu patřil mezi opory a v uplynulých dvou sezónách zaznamenal vždy 60 a více kanadských bodů! V letošní sezóně je zatím za svým průměrem, ale je to způsobeno především tím, že ze začátku sezóny mu nepatřilo místo v elitní přesilovkové formaci. Aktuálně nastupuje v 1. pp a v posledních 10 zápasech zaznamenal 9 bodů. Průměrný ice time má okolo 20 minut.

Tip:

Tyson Berrie získá bod, @1,80 – nejvýhodnější kurz nabízí Tipsport

pro odvážnější:
Tyson Barrie získá 2 a více bodů, @5,14 – (za 50% standardního vkladu) nejvýhodnější kurz nabízí Tipsport

Detroit Red Wings – New York Rangers

2.2.2020, 1:00

Tito soupeři se potkali již včera na ledě Rangers a ti také odešli vítězně. Na našem facebooku jsem již pro předchozí utkání doporučoval vsadit Chrise Kreidera, který posléze zaznamenal 2 body. Tuto sázku volím i dnes. Kreider je členem 1. pp a proti soupeři jako je Detroit (nejhorší obrana v lize) počítám s dalším bodovým zápisem.

Tip:
Chris Kreider získá bod, @1,63 – nejvýhodnější kurz nabízí Fortuna

Philadelphia Flayers – Colorado Avalanche

2.2.2020, 1:00

Flayers jsou letos jako na houpačce avšak stále spíše za očekáváním. Dnes narazí na Colorado, které jede na vítězné vlně a předpokládám, že tato vlna bude pokračovat. Jako bodaře jsem zvolil Nazema Kadriho. Tohoto hráče jsem doporučoval už v předchozím zápase Colorada a zanamenal rovnou 3 kanadské body (2+1). Nejdůležitější faktor této sázky je to, že Kadri tvoří 1. přesilovkovou formaci společně s Landeskogem, MacKinnonem, Rantanenem a Makarem. To je jedna z nejúdernějších přesilovek v lize a na ostatní její členy se kurzy pohybují mezi 1,35 – 1,5. Na Kadriho nám Tipsport nabízí královský kurz 2,03!

Tip:

Nazem Kadri získá bod, @2,03 – nejvýhodnější kurz nabízí Tipsport

pro odvážnější:
Nazem Kadri získá 2 a více bodů, @6,70 – (za 50% standardního vkladu) nejvýhodnější kurz nabízí Tipsport