NHL 8.2.2020

Boston Bruins – Arizona Coyotes

8.2., 21:00
Zde jsem si vybral sázku na Charlieho McAvoye z Bostonu. Tento obránce je letos zatím za svým bodovým průměrem z předchozích sezón, ale aktuálně u něho vidím zlepšení formy což se odráží i na získaných bodech. V posledních pěti utkáních zapsal 3 body a jeho průměrný ice time byl okolo 22 minut. Hraje s hvězdnou první formací Pastrňák, Bergeron, Marchand a zároveň nastupuje i na druhou přesilovku. Očekávám že Boston Arizonu s přehledem porazí (nebál bych se zahrát handicap) a kurz na bod 2,50 na zlepšujícího McAvoe se mi opravdu líbí.

Tip:

Charlie McAvoy získá bod, @2,50

Charlie McAvoy získá 2 a více bodů, @10,10 (za 25% standardního vkladu)

Na obě sázky nabízí nejvýhodnější kurz Tipsport a Chance.

New Jersey Devils – Los Angeles Kings

Jelikož Devils zažívají další otřesnou sezónu, nepříliš často si k sázkám vybírám právě jejich hráče. Dnes však cítím ideální příležitost. Jednička draftu, talentovaný Jack Hughes se posunul až v sestavě na prvního centra. V první formaci nastupuje navíc s uzdraveným Palmierim, který patří mezi nejproduktivnější hráče Devils. Stejně tak se Hughes posunul i do první přesilovky. Jeho ice time je různý. Mezi 14 – 20 minutami, každopádně vzhledem k posunu v řadách směrem nahoru očekávám, že by se měl přiblížit dvaceti minutám. Na Hughse nám sázkové kanceláře nabízí krásný kurz 2,35. Pro zajímavost – na Palmieriho se kterým hraje jak 1. řadě tak v 1.pp je 1,67. Devils dnes přivítají na vlastním ledě soupeře, který se taktéž pohybuje ve spodních patrech tabulky a prohrál 8 z 10 posledních zápasů.
Devils na tom sice z formou nejsou nijak slavně, nicméně mají v posledních pěti utkáních průměr 3,4 vstřelené branky na zápas, což je pozitivní signál. Každopádně garantuji jedno, a to že kurz 2,35 na centra 1. formace a 1.pp nikde jinde v celé NHL nenajdete.

Tip:

Jack Hughes získá bod, @2,35 – nejvýhodnější kurz nabízí Maxitip.

Jack Hughes získá 2 a více bodů, @8,25 (za 25% standardního vkladu) – nejvýhodnější kurz nabízí Tipsport a Chance.