NHL – 7. 2. 2020

Dnes v noci se v zámoří opět odehraje hned 12 utkání a v následujících řádcích opět naleznete mé tipy k nadcházejícím zápasům, především tedy k bodovým ziskům jednotlivých hráčů.

Edmonton Oilers – San Jose Sharks

7.2., 3:30

Edmonton má neskutečnou formu. Vyhrál 7 z 10 uplynulých utkání. Naposledy sice zaváhal a prohrál na ledě Arizony, ale to beru spíše jako ojedinělý výpadek, který čas od času přijde. San Jose zatíženo zraněními klíčových hráčů naopak spíše paběrkuje a poráží zpravidla pouze týmy z dolních pater tabulky. Edmonton v posledních deseti utkáních vsítil průměrně 4,3 branky na zápas, což je velice nadprůměrná hodnota. Washington, který má nejvíce nastřílených branek celkem například disponuje dlouhodobým průměrem 3,64. To jenom podkresluje v jaké formě Oilers hrají.

Já jsem jsem si jako sázku k tomuto utkání vybral Oscara Klefboma. Tento švédský bek má letos na svém kontě 30 kanadských bodů v 53 utkáních a ma ledě stráví v průměru okolo 25 minut. Co však patří mezi největší devízy této sázky je to, s kým a za jakých okolností nastupuje. NHL letos kraluje Leon Draisaitl (1. místo v kanadském bodování) a Connor McDavid (2. místo v kanadském bodování). Oscar Klefbom aktuálně nastupuje s prvním útokem, ve kterém hraje zmiňovaný McDavid, ale především – hraje první přesilovkovou formaci. Přesilovka ve složení Draisaitl, McDavid, Nugent-Hopkins a Chiasson doplněná o Klefboma budí svými čísly respekt u všech soupeřů. Edmonton vévodí celé NHL s využitím přesilové hry 28,90%!

Pevně věřím, že Edmonton dnes minimálně dostojí svému průměru vsítěných branek z uplynulých utkání a vsítí 3+ branek do sítě Sharks. V takovémto případě vidím velkou pravděpodobnost v tom, že se na nich bude podílet i Oscar Klefbom.

Tip:

Oscar Klefbom získá bod, @2,15

Oscar Klefbom získá 2 a více bodů, @7,54 (za půl standardního vkladu)

Pro obě sázkové příležitosti nabízí nejvýhodnější kurz Tipsport a Chance.

Philadelphia Flyers – New Jersey Devils

7.2., 1:00

Philly zabrala. Sbírá body a vítězství. Vyhrála 7 z 10 uplynulých zápasů a nachází se již na postupové příčce do play-off. New Jersey naopak 7 z 10 uplynulých utkání prohrálo a letošní sezóna je pro ně už bohužel odepsaná. Potácí se u dna tabulky a ikdyž mám pocit, že se lehce herně zvedli, tak fakta hovoří jasně – 4,2 obdržených branek na zápas v posledních deseti utkáních svědčí o tom, že jejich defenziva se s útoky ostatních mužstev nemůže rovnat.

V tomto zápase jsem si opět vybral Matta Niskanena. Podrobně jsme si jej analyzovali v tomto článku http://radysazkarum.cz/analyzy-a-tipy/detroit-red-wings-philadelphia-flayer/ takže se nechci příliš opakovat. V minulém utkání zapsal bod a jeho ice time byl krásných 22 minut. Kurzy nám sice bohužel lehce spadly, ale stále je více než hratelné.

Očekávám že si Devils z Philadelphie odvezou vícególový příděl a Matt Niskanen. Na tom bude mít přímý bodový podíl.
Jelikož v tomto utkání očekávám alespoň 4+ gólů ze strany Flayers, tak pro ty co by chtěli bodařů více, můžu určitě ještě doporučit Ivana Provorova, na kterého je taktéž kruz přes 2, nastpuje s první lajnou ve dvojici s Niskanenem a je členem 1.pp.

Tip:

Matt Niskanen získá bod, @2,20

Matt Niskanen získá 2 a více bodů, @7,93 (za půl standardního vkladu)

Ivan Provorov získá bod, @2,10

Pro obě sázkové příležitosti nabízí nejvýhodnější kurz Tipsport a Chance.

Minnesota Wild – Vancouver Canucks

7.2., 2:00

Minnesota má teď dlouhou sérii domácích zápasů, díky čemuž se výsledkově zvedla. Vancouver má naopak dlouho sérii venkovních zápasů, ve kterých nedominuje tak jak je to na domácím kluzišti (doma jsou v tabulce konference na 2. místě, venku 11.).

Taktéž zde předpokládám, že by Vancouver na ledě Minnesoty mohl alespoň 3 branky inkasovat. Já jsem si pro svou sázku vybral Matta Dumbu. Tento obránce je letos jednoznačně za očekáváním. Vždyť v předminulé sezóně nasbíral 52 bodů v 87 utkáních. Loni i přes zranění 22 bodů za 32 zápasů. Letos je to pouhých 18 bodů v 52 utkáních, určitou část sezóny dostával na ledě mnohem méně času, ale v posledních utkáních vypadá, že je znovu při chuti. Nasbíral 5 bodů v 5 zápasech (z toho 2x po 2b) a jeho průměrný ice time přesahuje 22 minut. Oficiálně nastupuje s druhým útokem a s druhou přesilovkou formací, ale v uplynulých utkáních jsem ho několikrát zaregistroval i v 1.pp. Je na něj krásný kurz 2,55 a toto při stávající formě určitě stojí za vsazení, stejně jako kurz 10,50 na dva body, který vyšel v poslední době rovnou 2x.

Matt Dumba získá bod, @2,55

Matt Dumba získá 2 a více bodů, @10,50 (za 25% standardního vkladu)

Pro obě sázkové příležitosti nabízí nejvýhodnější kurz Tipsport a Chance.