HC Vítkovice Ridera – HC Dynamo Pardubice

V dnešním 45. kole Tipsport extraligy na sebe narazí 11. Vítkovice proti posledním Pardubicím. V tomto přímím souboji o záchranu favorizuji domácí tým. Vítkovice vyhrály pět ze šesti předchozích zápasů a před dvěma dny vyhrály dokonce na ledě brněnské Komety. Pardubice taktéž chytily druhý dech a zvítězily ve čtyřech ze šesti posledních utkáních. V tomto zápase se mi nejvíce zalíbil kurz na Petra Tršku.

Peter Trška

Tento bek hrající za Vítkovice zažívá letos velice dobrou sezónu, když nasbíral 21 bodů ve 44 zápasech, což je jeho osobní rekord co se počtů bodů týče. Aktuálně sice nebodoval již 4 zápasy v řadě, ale právě to nám dává příležitost využít vyššího kurzu.

Trška nastupuje s prvním útokem a stejně tak v 1. přesilovkové formaci, nezřídka kdy se však stává, že na ledě zůstává i s 2. přesilovkovou formací. V posledním zápase v Brně měl v přesilové hře největší ice time ze všech hráčů Vítkovic. Stejně tak má největší ice time z týmu i celkově, a to konkrétně 21 minut / zápas. Podstatným faktem je i to, že je hned po Bukartsovi druhým nejčastěji střílejícím hráčem Vítkovic.

Díky skvělé formě Vítkovic očekávám 3+ gólů do branky Dynama a Petr Trška by na tom v kurzu 2,36 na zisk bodu mohl mít přímý podíl. Další, kdo se mi ještě z týmu Vítkovic v dnešním utkání líbí, je Alexandre Mallet, který hraje 1.pp a je na něj kurz 2,20 na zisk bodu.

Tip:

Peter Trška získá bod, @2,36 – nejvýhodnější kurz nabízí Fortuna

Peter Trška získá 2 a více bodů, @7,40 – nejvýhodnější kurz nabízí Tipsport a Chance