HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec

V dnešním zápase 41. kola extraligy na sebe narazí týmy z čela tabulky. Třetí Sparta hostí první Liberec, na který ztrácí v tabulce 7 bodů a to i přes dva zápasy k dobru.

Aktuální forma

Sparta zažívá menší herní i výsledkovou krizi, když z posledních pěti utkání vydolovala pouze 2 body za vítězství s Pardubicemi po prodloužení. Liberec po dlouhé šňůře vítězství taktéž zaznamenal pár výpadků, jako například domácí prohru s Karlovými Vary, nicméně stále si udržuje stabilní formu a neočekávám, že by je ještě někdo v základní části sesadil z první příčky. V tomto souboji bych mírně favorizoval Liberec, avšak sázet na výsledek tohoto utkání si netroufám, jelikož si myslím, že tato bitva může dopadnout všelijak. Liberec má aktuálně lepší formu, ale Sparta doma body nerozdává. V letošní sezóně na domácím ledě prohrála pouze 3 z 18 utkání!

Co sázíme?

Od tohoto utkání očekávám především atraktivní a útočný hokej. Oba týmy mají obrovskou útočnou sílu, což demonstrují i statistiky, ve kterých se oba týmy pohybují v počtu vstřelených branek na předních příčkách (Liberec 1. místo se 139 brankami, Sparta 2. příčka se 137 brankami).
Z tohoto důvodu jsem si dnes vybral sázku na to, že oba týmy vstřelí 2 a více gólů.

Sparta v posledních 10 utkáních obdržela dvě a více branky hned v 9 z nich! Z toho hned v 7 z nich také dvě branky vsítila.
Liberec na domácím ledě příliš neinkasuje, avšak na hřištích soupeřů taktéž obdržel dvě a více branek hned v 8 z 10 případů, a taktéž v 7 z 10 dvě branky zároveň i vsítil.

Sparta umí góly dávat, ale bohužel jako její největší slabinu vidím brankářský post. Aktuálně sice podepsali zkušeného Michala Neuvirtha, ale neví se kdy bude připraven nastoupit a v jaké formě se nachází, jelikož poslední soutěžní utkání chytal 4.1.2019, tzn. před více než rokem.

Já v tomto utkání očekávám hodně gólů a také to, že se na nich budou podílet oba zúčastněné týmy.

Tip:
HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec, každý tým dá v zápasu 2 a více gólů, @1,61

sázka která vyhrává


Pro odvážné:
HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec, počet gólů v zápase +7,5, @5,14 (za 25% standardního vkladu)

sázka která vyhrává

Zápas můžete od 18:30 zdarma sledovat na TV Fortuna, Tipsport TV popřípadě na placené O2 TV Sport.