Detroit Red Wings – Philadelphia Flayers

Dnes v noci na sebe narazí Detroit a Philly. Oba celky mají formu rozdílnou jako den a noc. Detroit prohrál už 8x v řadě, kdežto Philadelphia vyhrála 7 z 10 posledních utkání. Flayers se letos dlouhou dobu hledali, ale vypadá to, že už se konečně našli. Utkání má jednoznačného favorita, při kurzu 1,70 na Philly.

Jak už to u zápasů Detroitu bývá, nevyplácí se příliš sázet relativně nízké kurzy na výhru jejich soupeře. Vyplatí se však sázet na bodové zápisy hráčů jejich soupeře. Detroit inkasuje průměrně 3,9 gólů na zápas! Toto číslo je jednoznačně nejvyšší v celé NHL.

Matt Niskanen

V dnešním utkání jsem si vybral k sázce obránce Matta Niskanena. Tento držitel Stenley cupu v dresu Washingtonu hraje poslední zápasy v obrovské pohodě. Zaznamenal šest kanadských bodů v uplynulých šesti utkáních. Nastupuje ve dvojici s defenzivněji laděným Ivan Provorovem a oba jsou součástí prvního útoku ve složení Van Riemsdyk, Giroux, Konecny.

Niskanen sice v posledních zápasech nastupoval oficiálně až s druhou přesilovkou formací, ale ta je pro změnu ve složení Voráček, Couturier, Farabee a Sanheim. Tzn. kvalitativně se rovná té první. Nicméně právě díky neskutečné formě 2.pp jsem v uplynulých zápasech několikrát zaznamenal, že druhá přeislovková formace šla na přesilovou hru jako první. Tak či onak Niskanen doplňuje na ledě ty nejlepší kanonýry týmu a bodově z toho těží. Na ledě v průměrně stráví okolo 23 minut, což je druhý největší ice time z celého týmu. V posledním vzájemném zápase proti Detroitu byl na ledě hned u 4 gólů a z toho na dvou se podílel přímo v podobě asistencí.

Očekávám že Philadelphia vstřelí minimálně 3 branky. Můj osobní tip je rozmezí 4-6 branek do sítě Red Wings. V případě že je můj odhad správný, máme spoustu kanadských bodů ve hře. Sázkové kanceláře nám na Matta Niskanena nabízejí kurz až 2,31 a to nelze odmítnout.

Tip:

Matt Niskanen získá bod, @2,31

sázka která vyhrává

pro odvážnější:
Matt Niskanen získá 2 a více bodů, @8,72 (za půl standardního vkladu) u obou sázkových příležitostí nabízí nejvýhodnější kurz Tipsport

červený kříž