Arizona Coyotes – Los Angeles Kings

V dnešní analýze se podíváme na zápas Arizony proti Los Angeles, který se odehraje 31.1. ve 3:30 středoevropského času. Oba tyto týmy mají aktuálně mizernou formu, když LA prohrálo 5 z 5 posledních utkání a Arizona 4 z 5, avšak Arizona alespoň drží postupovou pozici do play-off, narozdíl od LA, které je v divizi i konferenci na posledním místě. Oba týmy navíc dnes v noci shodně prohrály výsledkem 2:4.

Conor Garland

V utkání vidím jako mírného favorita Arizonu, ale cílem dnešní analýzy je opět konkrétní hráč, a to Conor Garland. Tento třiadvacetiletý křídelník v letošní sezóně bodově nijak neoslňoval, ale to se změnilo s příchodem hvězdného Taylora Halla. Společně tvoří jak první útočnou formaci, tak první přesilovkou formaci a za tu dobu Garland nasbíral 10 kanadských bodů ve 13 zápasech.

Od doby, kdy tvoří s Hallem hlavní palebnou sílu Arizony, se jeho průměrný ice time zvýšil z průměrných 11 minut za zápas na 17 minut za zápas, a k tomu přibyla podstatná věc – část času na ledové ploše tvoří čas strávený v přesilových hrách.

Sázkové kanceláře nám dnes u tohoto hráče na zisk kanadského bodu nabízí štědrý kurz 2,11! Naše obrovská výhoda nad bookmakery je zde v tom, že kurzy jsou nastaveny dle statistiky na základě toho, kdy hrál třetí útok a neúčastnil se přesilovek. Vždyť na Halla, který s ním hraje ve všech formacích je kurz na zisk bodu pouze 1,45.

Soupeř

Tuto sázku doporučuji právě dnes z dalšího relevantního důvodu, a to proto, že Arizona doma hostí soupeře, který má na venkovních kluzištích nejvíce obdržených gólů z konference, v celé soutěži je za nimi pak již pouze Detroit. Takže i z tohoto důvodu očekávám, že Arizona, která většinou nebývá nějak extrémně střelecky potentní, zaznamená několik gólů do sítě Kings.

Tip

Arizona Coyotes – Los Angeles Kings, Conor Garland získá bod, @2,11 – nejvýhodněší kurz Fortuna

sázka která vyhrává


pro odvážěnjší:
Arizona Coyotes – Los Angeles Kings, Conor Garland získá 2 a více bodů, @6,92 (za 25% standardního vkladu) – nejvýhodnější kurz Tipsport.

červený kříž

Já osobně vždy preferuji bodový zisk, než vstřelenou branku, ale kdo by chtěl Garlanda vsadit jako střelce, tak také neprohloupí, a zde nabízí opravdu výhodný kurz 3,65 sázková kancelář Maxi-tip.
Pro srovnání – Tipsport nabízí na vstřelenou branku 2,90.

Zápas můžete sledovat na Nova Sport 1 na lepši.tv za 1kč.